O nás

Pour Success en Business

Sit voluptatem accusantium doloremque laudantium totam rem aperiam eaque ipsa quae ab.

Vitajte na našich stránkach. Našu podnikateľskú činnosť sme v roku 2014 zriadili za účelom podpory malých a stredných firiem, aby dosiahli vyššiu a ekonomickejšiu výrobu. Tomuto rozhodnutiu predchádzalo 17 rokov praxe v strojárenskom priemysle, kde sme sa aktívne zúčastňovali širokého spektra problematiky výroby. Máme skúsenosti s kusovou výrobou jedinečných výrobkov- prototypov, ako aj s prípravou, organizáciou a následným spustením organizovaného koncertu veľkosériovej výroby automobilov.

Sme tu pre Vás, pripravení odovzdať Vám to najlepšie, čo sme sa pri práci naučili. Chceme Vám pomôcť vo Vašom podnikaní zaviesť poriadok, plánovanie, štruktúru a kvalitu, ktoré sú dnes bežne a nevyhnutné pre komerčný úspech, ako aj pre udržanie stálej odberateľskej siete.

Naše služby sú určené výrobným spoločnostiam a ich klientom. Podelíme sa s Vami o metódy a postupy, ktoré sa osvedčili v špičkovom odvetví sériovej výroby- automobilovom priemysle, ktorý nepozná kompromisy v pracovnom takte a kvalite. Poradíme, navrhneme riešenia, pripravíme a zrealizujeme školenia. Vypracujeme konštrukčné návrhy a zabezpečíme výrobu prototypov Vašich nových pracovných postov.

Svoje základné poslanie vidíme v snahe ušetriť našim klientom čas a peniaze. Dopriať im služby a poradenstvo bežné vo veľkých nadnárodných spoločnostiach za ceny prijateľné a dostupné. V konečnom dôsledku získa každý náš klient oveľa viac peňazí než koľko ho stáli naše služby - pretože z jeho nákladov zmiznú, alebo sa radikálne znížia náklady za nepodarky, nadvýrobu a nadčasy. Nevyčísliteľnou položkou je potom zníženie stresu vo výrobe a nárast profesionality zúčastnených.

Vďaka našej odbornosti a schopnosti adaptovať sa na individuálne potreby zákazníka získate partnerstvo, ktoré zmení Váš názor na inžinierske a poradenské služby. S nami môžete naozaj len získať.


Viac tu: https://www.servispsb.com/

Ján Marek & Jozef Lukáč