O nás

Našou hlavnou prioritou je Vaša spokojnosť a úspešné podnikanie. Po 17 rokoch poctivej práce vo viacerých medzinárodných spoločnostiach sme sa rozhodli nájsť svoju vlastnú identitu a pomáhať ostatným dosiahnuť úroveň kvality a efektívnej produkcie, ktorá im umožní etablovanie sa na trhu.

Pôvodnou odbornosťou sme strojári, ktorí prešli cestou od kalkulačky a AutoCADu (konštrukcia) až k riadeniu projektov v hodnote stoviek miliónov euro (úprava a príprava automobilky na výrobu nového automobilu). Zúčastnili sme sa mnohých školení z oblasti organizácie výroby, kvality, manažmentu, riadenia zdrojov, financií a všetky tieto získané vedomosti sme aplikovali v každodennej práci, kde došlo k pragmatickému použitiu teórie v praxi. Neskôr sme sa sami stali školiteľmi, ktorí majú svojím poslucháčom čo odovzdať.

Pracovali sme vo firmách, ktoré sú radené v slovenských rebríčkoch TOP firiem na popredné miesta. Dlhé roky a každodenne sme pracovali s cudzincami a sme schopní viesť konštruktívnu debatu v anglickom a francúzskom jazyku. Získali sme taktiež nezanedbateľné množstvo diplomatických poznatkov a skúseností z oblasti medziľudských vzťahov a jemných odlišnosti medzi potrebami rôznych národností z celého sveta (Američania, Kanaďania, Nemci, Francúzi, Španieli, Taliani, Portugalci, Rusi, Číňania, Brazílčania a Argentínčania).

Využite aj Vy naše dlhoročné skúsenosti a poďte s nami bezpečnejšie podnikať. Znížte svoje náklady na nepodarky, nekvalitu a nepravidelnosť výroby, ako aj zbytočne zvýšené náklady spojené s nedorozumeniami. 

Sme absolútne ústretoví a schopní sa adaptovať na Vašu aktuálnu situáciu, či už ste firma s desiatkou, alebo niekoľkými stovkami zamestnancov.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať